Od kilkunastu lat jesteśmy producentem najbardziej popularnej, efektownej oraz skutecznej formy reklamy a mianowicie liter 3D wykonanych ze styroduru. Wszystkie elementy reklamowe wycinamy z różnej grubości płyt. Posiadamy doskonale zaopatrzony park maszynowy oraz długoletnie doświadczenie dzięki któremu nasze reklamy są estetyczne i dokładnie wycięte. Napisy 3D wyglądają doskonale zarówno na elewacji jak i wewnątrz budynku. W swojej ofercie posiadamy litery z białego styroduru, które nadają się idealnie na imprezy okolicznościowe, sesje fotograficzne i targi bez potrzeby malowania.
Oferujemy również litery pomalowane farbami elewacyjnymi, które odporne są na działanie warunków atmosferycznych. Posiadamy w ofercie kolory podstawowe lub na życzenie klienta dorabiamy wg palety RAL lub NCS.
Nasze litery są wytrzymałe, lekkie i odporne na skrajne temperatury. Przymocowane odpowiednim klejem będą wizytówką firmy na wiele lat. Zaletą naszych reklam 3D jest szybkość wykonania, ekonomiczna cena oraz trwałość i przede wszystkim wysoka estetyka gotowego produktu.